Začíná to opojně. Muži v žiletkové zbroji plni odhodlání bojovat za to, co je na nich nejlepší. Ženy nadšeně podporují své drahé polovičky, protože hladká tvář je k zulíbání a přiznejme si, mít chlapa s knírem je prostě sexy. S přibývajícími dny ovšem přibývá i počet knírů na tvářích. Tentokráte ženských. Pokožka pod ženskými nosíky rudne a pomalu, ale jistě, začne přemlouvání. „Zlato, tak už to prosím shoď.“ „Au! To píchá.“ „Dolů s tím!“ Pokud jste ve svém okolí v poslední době zaznamenali větší počet těchto nářků nebo se v tom sami poznáváte, nevěšte hlavu i to je November. Tedy pardon – Movember!

Movember je charitativní projekt, který mění pohled na mužské zdraví a bojuje proti rakovině prostaty. Celý měsíc si sympatizanti kampaně tzv. Mo-bros nechávají narůst kníry, aby vyjádřili svou podporu. Tato listopadová akce má ve světě dlouhou tradici a letos se do ní poprvé zapojila i naše Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Pod jeden knír s univerzitou se sjednotili další studentské organizace včetně Studentské unie. Dosud se za naší univerzitu vybralo 4,650 Kč, což je nejvíce ze všech zúčastněných vysokých škol. Stále je ještě možnost darovat nějakou tu korunu na dobrou věc na přímo na oficiálních stránkách Movemberu.

mo

Který knír se Vám líbí nejvíce?

Konec měsíce se blíží a my bychom rádi ocenili všechny Mo-bros i Mo-sistas, kteří to nevzdali a vydrželi to s knírkem celý měsíc. Pošlete nám do úterý 3. 12. vaše kníratá fota na mail redakce@suport.cz. Čeká vás nehynoucí sláva a ty nejlepší oceníme na míru vytvořeným dárkem!

 

 

Zdroj: Denisa Lešková, movember.cz

 

Komentáře