Čtyři mohutné komíny, oblaka páry z nich se valící, davy lidí bavících se na poslední plavbě lodi, která ovlivnila mnoho životů. Čtyři dokončené roky studia, hromady za ten čas odevzdaných úkolů a seminárek, davy kamarádů dávají sbohem. Rozlučková akce se studenty pátých ročníků příští týden v úterý (10. 12.) zaplní kluby Golem a Flip.

tit

Studentský život utíká závratně rychle a třeba i na to se můžete zeptat páťáků, pro které je celá tato „pietní“ akce uspořádána. Všechny je čeká sice ještě jarní semestr, ale do školy se v něm už moc nechodí a psaní závěrečné práce je omezí i společensky. Ze svých nor vykouknou jednou za čas nakoupit potravu, přičemž sluneční brýle nasadí i za zataženého počasí. Pokud vás potkají na ulici netrapte je zbytečnými otázkami a rozhodně nečekejte obsáhlé odpovědi, neboť mluvili naposledy na Titanicu. Proto je naší povinností udělat pro ně akci, ze které při oněch pochmurných pracovních večerech budou čerpat sílu a naději, že ještě někdy okusí lahodnost nápojů opojení a zařvou si „na zdraví“ s ostatními.

cheers

Na obou palubách (Flip a Golem) bude hudební program spolu s ceremoniálem loučení. To vše v tematice potápějící se bárky jménem Titanic, tak si nezapomeňte vesty a rozlučte se s rodinami a blízkými. Ne nadarmo to bude poslední plavba. Pokud budete celou noc nezvěstní nebude to nic neobvyklého. Jestli to však bude několik dní, okolí může začít být lehce nervózní.

Závěr je tedy jasný. Doplnit potraviny, nechat místo tekutinám a s bílými šátky v rukou se přijít rozloučit s odplouvajícími!

 

Další informace na facebooku 🙂

Tuto akci pořádá Studentská unie UTB.

 

Komentáře