Už se to kvapem blíží. Od chvíle, kdy dorazí první busfesťácký trolejbus, nás dělí jen týdny. A kdy že to je? Zapiš si, 16. dubna od 15:00!!!

Možná si teď kladeš otázku, proč bych tam vůbec měl jít. Abys nemusel přemýšlet dlouho, sepsali jsme ti hned několik důvodů, proč se zúčastnit:

1. V trolejbusech se paří nejlíp!

Normálně to neděláš, protože je to nevhodné. Ale u nás můžeš úplně všechno! Skákat, věšet se na zábradlí, osahávat cizí lidi, označit si v označovači jazyk a podobně. Fantazii se meze nekladou.

Pořádně to rozjedeme!

2. Najdeš si osudovou lásku!

Kde jinde, než v přeplněném trolejbusu se můžeš beztrestně otírat o opačné, popřípadě stejné pohlaví. A kdo ví, třeba bude právě tvé dotěrné chování začátkem nádherného vztahu, kde zplodíte další otírající se úchyly.

3. Peří všude!

Každý z nás má to semínko zloby v sobě zaseté. Je načase ho zalít a nechat kvést! Máme tu polštářovou bitvu, kde se můžeš vyřádit. Povoleno je vše. Jedinou podmínkou je udělat co největší bordel, ať mají technické služby co uklízet.

4. Padne rekord!

Představ si 800 lidí mlátící se polštáři. Šílenost! Když to zvládla Praha, proč ne Zlín? Buď součástí českého rekordu v počtu účastníků na polštářové bitvě. Prahu strčíme do kapsy levou zadní!

Peří bude lítat všude!

5. Posílíš své hlasivky!

Řev k fesťáku patří, ať už vyjete song svého oblíbeného interpreta nebo se snažíte v tom největším kotli sdělit své dojmy z koncertu kamarádovi.

6. Máme pivo!

Není k tomu co dodat. Máme pivo! Tečka.

7. Uvidíš padat muzikanty!

Všichni víme, že se muzikanti umí pořádně rozvášnit, ale nedělá to moc dobroty v jedoucím trolejbusu. Takže doporučuji nestát v prvních řadách. Nikdo totiž nechce být rozdrcen padajícím trupem zpěváka.

8. Hudba bude primová!

Ou jé! Sjedeš se sluníčkovým Rockym Leonem, hrubě si zarapuješ s Pauliem Garandem  a odvážně si zaswinguješ s Malalaty.

9. Naši řidiči jsou nejlepší!

Všichni řidiči byli podrobeni složitému testování. Test obsahoval měření rozpětí úsměvu, odolnosti vůči zlínským studentům a v neposlední řadě jsme prověřili i jejich hudební sluch. Proto můžeme s jistotou říct, že naši řidiči jsou ti nejlepší z nejlepších.

Máme nejsuprovější řidiče!

10. Upevníš vztahy se svým alkoholismem!

Pokud jsi v poslední době zanedbával vztah s touto omamnou kráskou nebo opojným krasavcem, vše se napraví. Večer ti afterparty v Golemu nabídne tolik alkoholu i nealkoholu, kolik si budeš jen přát. A všechno to podtrhnou naši super Dj’s svým redbull fightem v živém vysílání, takže o zábavu bude postaráno.

Tak co, jedeš s námi?

Zdroj: Anastasja Žur

 

Komentáře