Na světlo pomalu padá tma a chladný opar nad zemí si pohrává s mokrým listím. Pomalou chůzí prorážím těžký vzduch a jen koutkem oka se ohlídnu za podpadky klapajícími po lesklým chodníku. Už ani nevnímám všechno to svinstvo co jsem musel překročit. Vlastně ani nechcu, protože na mejch podrážkách už toho zůstalo dost. Pár zlomenejch končetin, holek a probdělý noci je to nejmenší, ale proč na to zase myslet. Radši zas půjdu tam, kde můj den začíná a končí…do baru.

marv

Je to už několik mizernejch let, co sem tam byl poprvý. Kořalka chutná pokaždý jinak, je v ní něco novýho, trocha příměsi života. Jenom škoda, že příště už bude chutnat jinak, protože dneska je to jiný, zvláštně dobrý, jako by se něco měnilo. Ale to je fuk, kopu další a čekám co bude. Nebylo ani 8 večer, když sem dorazil. Normálně ještě umývám bordel ze svýho přepracovanýho těla, ale dneska prý Nancy tančí dřív, a kdo jinej by tam měl být než já.

600full-jessica-alba

Sotva dotančila tahle kráska, začlo se to zajímavě rozjíždět. Bandička týpků rozrazila moje ponurý rozumování s barmanem a holky se začly kroutit. U baru se otočilo pár nadrženejch čumilů, co si v duchu představovali jejich zadek ve svým klíně. Už sem dál nesledoval spocený propletence těl a šel za Nancy. V ruce dva dvojtý kopance, abych po cestě neusl.

sin-city-2-dame-to-fill-for-josh-brolin

Asi po hodině jsem se vrátil a nechal si udělat drink – kořalka, kořalka a led. Už ani nevím, kolik toho bylo, ale to asi nikdo. A pak se objevila ona, ta, která mi leží v hlavě i trochu níž. Nevím jestli to byl její pasr nebo taxikář, zkrátka nás hodil tam, kam sme chtěli…

…k ní…

…dneska už naposled…

…na Poslední párty UTB 2014!!!

 

Zdroj: Redakce SUPORT, Procopo

 

Komentáře