A je to tady! Den, kdy SUPORT dosáhl puberty. Jeho fyzická skladba se mění, dostává tvary a jeho výstřelky můžete vidět na vlastní oči! Zkrátka rodiče už nevěděli co s ním a tak se mu podvolili. Změnili ho k obrazu, který si SUPORT žádal. A výsledek? No posuďte sami.

Dospívání je dlouhodobá záležitost. Některým to trvá v řádu desítek let. Žádná ženská se nenarodí s déčkama a žádný chlap nebude říkat své první slovo „mami“ vyřvaným metalovým chraplákem. I SUPORT na to jde pozvolna. Měníme se postupně. Tak co, posvítíme si na to?

Jako pravý puberťák se i SUPORT snaží vypadat dospěle! A tak jsme vytvořili řadu rubrik, které (věříme tomu) zaujmou každého čtenáře.

AKTUÁLNĚ

Aktuality, aktuální, aktuálnost. Co se kde vrtne, kde se co stane, co se kde plánuje. Zkrátka ty nejžhavější věcičky ze Zlína, okolí a našich redakčních hlav.

V OBRAZE

Zde se dočteš vše, co se týká našich univerzitních lidí. Zajímavé rozhovory, reporty, články. Najdete tady výsledky soutěží, nebo i zápasů našich univerzitních týmů. A mnoho dalšího.

SUPORT STUDENTŮM

Nevíš si rady s univerzitní byrokracií? Nevíš kam na Erasmus nebo Freemover? S čím vším se dá kouzlit na Stagu? Nebo prostě si chceš jen přečíst něco o našich úspěšných absolventech nebo se dozvědět o zajímavých pracovních nabídkách a workshopech? O lalala! I tady toto ti nabízíme a to v rubrice SUPORT studentům.

KULTURA

Kulturní život ve Zlíně je výživný, ale to přece všichni víme. Pro tebe hledáme zajímavé výstavy, divadelní představení a hudební koncerty. Určitě se tady sem tam objeví i nějaká soutěž o lístky do divadla a na jiné akcičky.

ZÁBAVA

Po kultuře je fajn i nekultura. Zlín nabízí i spoustu akcí, na kterých se můžeš zprasit, jak se ti zlíbí. Party, koncerty, akce, soutěže a strašně moc dalšího. Ale to přece jako pilný vysokoškolák znáš.

BLOGY

A nakonec Blogy. Tady najdete pravidelné blogové příspěvky na různá témata. Minulý semestr nám například fungovalo téma Linny hejtuje, Okem Vočka nebo Nesnesitelnost býti prvákem. Příjdou nová témata, kde se naši redaktoři vyřádí, vylijou si srdíčko a zkrátka budou psát to, co je jim blízké. Kromě pravidelných témat se tu sem tam objeví i nějaké oddechové téma, které je pro studenty aktuální.

 

A možná některým ukápne slzička, ale zmizelo tlačítko „Přidej svůj článek“. Což ale není zas až tak úplně špatné! Budeš s tím míň práce. Stačí nám poslat tip nebo přímo i materiály s kontaktem na vás na e-mail suport.su.utb@gmail.com .

Pokud se ti něco bytelně nelíbí, určitě nám dej zpětnou vazbu! Nic není nenapravitelné.

Doufám, že se vám náš puberťácký SUPORT bude líbit a články si užijete!

Zdroj: Redakce SUPORT, Anastasija Žur

 

Komentáře