Ty….WUT? Komagy? Začněme radši krátkým kvízem. Komag je:

a)  typ exotické rostliny

b) silný alkoholický nápoj

c) předmět na VŠ

d) latinské označení klaunského nosu

 

          Pokud jste zvolili možnost c), gratuluji, ještě vám zbyl kousek zdravého rozumu. KOMAG neboli Komunikační agentura, je roztomilý předmět studentů FMK (jo, těch zatracených flákačů) a v jeho rámci se tito studenti podílejí na pořádání nejrůznějších akcí. A ne, nepořádají je, aby potom seděli v prázdné místnosti a plácali se po zádech, ale pro lidi. Tedy i pro vás. Nebo alespoň pro většinu z vás.

Pojďme si je tedy zrekapitulovat, třeba se vám některý z nich zalíbí. Je jich „seduuum“, na některých si můžete trošku spravit svou kulturní karmu, jinde zapařit nebo se pokochat, no a všechny samozřejmě končí afterparty, tak nač váhat?

 

  1. Miss Academia11. března

swimsuit miss   Jak už název napovídá, jde o soutěž krásy… takže nádherné slečny, styling, šaty a šperky jako z pohádky, ve zkratce mít se na co koukat budou mít dámy i páni. A to není vše, Miss Academia totiž razí heslo: „Miss, která má (s)mysl“, takže zmíněné slečny finalistky by měly mít i v hlavě, ne jen na hlavě. Takže pokud si ujíždíte na nóbl akcích, zapište si galavečer Miss Academia do diářků a koukněte na jejich facebookovou stránku, kde najdete hromadu fotek finalistek a další potřebné info.

 

  1. Kino Kabaret – 23. března

Jednoduše prostě někam půjdete a zkouknete filmík… jen to má malej háček. Nevíte kam půjdete, v jakém oblečení půjdete a ani jaký film vás čeká. Takže ideální pro milovníky tajemství, překvapení nebo čehokoliv netradičního.

 

  1. Skrz prsty – 1. dubna

Aneb akce o všem, na co se většina lidí dívá skrz prsty. Loni to byli homosexuálové, transsexuálové a lidé tělesně modifikovaní a potetovaní. Letos se posouváme blíže matičce zemi a dál od užívání drog, alkoholu a cigaret. Nezavrhujte to hned, nebude to odvykačka 😉

 

  1. Cena Salvator – 10. dubna

Cena Salvator i letos hledá superhrdiny… ale ne ty, jako jsou Iron Man, Thor nebo Batman, ale ty, kteří se schovávají mezi námi – členy záchranných složek neboli hasiče, zdravotníky a policisty… prostě ty s velkým srdcem.

 

  1. Busfest – 14. dubnaRocky Leon

Co by to bylo za kolekci bez hudební pařby že ano. Ale zase jdeme mimo trapný mainstream, tahle hudební pařba totiž bude v trolejbusech. Přesně třech, které pojedou třikrát. Tak pozor, ať vám neujedou, takhle akcička totiž bude fakt ujetá… a afterparty divoká!

 

  1. Zlin Design Week…BUDE! 20. – 24. dubna

Jestli dokážete ocenit design a umění, hurá na Zlin Design Week…neboli designový týden ve Zlíně. Takže proběhne mezinárodní designová soutěž, konference o designu a marketingu a design si vás najde i na ulicích! Ne proto, že by byl úchylný stalker, ale proto, že se pořadatelé rozhodli náš milovaný Zlín trošku osvěžit. Nenechte si ujít první ročník a zrod možné legendy!

 

  1. Culturea 28. – 29. dubna

Zakončíme to pěkně kultůrou a Cultureato v multi-kulti stylu. Ne, nemyslím to multikulti, které se teď všude omílá, ale fakt, že Culturea se nikdy nezaměří jen na jednu kulturu, ale rovnou na dvě… a pěkně odlišné. Letos to bude Francie a Brazílie, takže hektolitry vína, mega delikatesní žvanec, samba tanečnice, bojové umění Capoeira a… no samozřejmě že afterparty…tentokrát brazilská.

 

Takže doufám, že se na těch Komazích letos potkáme!

Zdroj: Redakce SUPORT, Michaela Jelenová

 

Komentáře