Od plesu už je to nějakej ten pátek, takže nastává ta pravá chvíle vykašlat se na dress code, namaškařit na sebe, co se najde ve skříni a jít se zbombit do komatózního stavu někam do klubu… Ano, mám na mysli Antiples, přesně jak nadpis napovídá.

Tři kluby a magické datum 3. 3., v tom tkví magie letošního Antiplesu. Račte se tedy v úterý sebrat a dojít tradičně do Flipu, Musiclandu nebo do Bloku 12, ať už převlečení za superhrdiny, superpadouchy, budovy nebo neidentifikovatelné záležitosti.

Ve FLIPU vás čeká jako obvykle elektro, tentokrát v podání DJs Ondry Albrechta a Stenliho s aktuálním soundem a speciální půlnoční vsuvkou od DJane Sebi.

MUSICLAND bude naladěn swingově se swingovým seskupením HTK Band složeným z kontrabasů, houslí, kytary a v neposlední řadě parádními vokály. Tečkou noci bude DJ Pelda a DJ Artick. Již tradičně máte odvoz do klubu z města tágem zadarmiko.

A nakonec BLOK 12 bude hýřit alternativou s Blok DJs Omek & Duppy.

Lístky na akci se již prodávají v Barty’s Food za 50,- (lupen platí do všech klubů). Tam se taky nezapomeňte zajít pořádně nadlábnout speciálním „Antiburgerem“, který nebude ani tak anti, jako spíš absolutně delikátní.


Jestli se stále trápíte tím, za co jít a jak se vyhnout mainstreamu, mám tady pro vás pár návrhů:

1.      Hrad

Aneb Your Argument is Invalid. Jít na párty v kostýmu hradu, to je buď strašně geniální, neuvěřitelně zoufalé nebo jednoduše feťácké. Tak moc, že jsme z toho rozčarovaní až doteď. Tak co letos zkusit jinou budovu? BTW, Baťův mrakodrap, neboli 21, jsme tu už taky měli.

 

2.      Banán nebo hroznové víno

Není pochyb, že jít na férovku za banán hravě předčí všechny ty zombies, námořníky a sexy děvy. Letos to můžete zkusit s nějakým jiným ovocem nebo zeleninou.

 

3.      Krabička cigaret

K pořádné párty jsou potřeba pořádní kámoši, tak proč nejít do skupinového kostýmu? Na tom, mačkat se celý večer v krabici, přece nejsou žádná negativa ne?

 

4.      Pacman

Kostýmy s herní tematikou se nikdy neomrzí, od Pacmana přes Tetris až po hrací karty. Fantazii se meze nekladou a jít třeba za piškvorky nebo legendárního hada nebude pro kreativní duše problém ne?

 

5.      Věci, které normálně používáte

Jako třeba mp3 přehrávač, YouTube nebo vaše vlastní Facebooková Timeline, z offline světa třeba Pribiňáček nebo odpadkový koš s popelníkem. Stačí se jen rozhlédnout.

 

Tak v úterý naschledanou na největší klubové párty letního semestru!

Antiples 2015

Zdroj: Redakce SUPORT, Michaela Jelenová

 

Komentáře