ČAAAAAU LÁSKYYYYYY!

Týden vystřídal týden a můj blog stále plakal prázdnotou. Spolu s ním plakalo i pár z vás, že kde je jako nějaký článek doprdele práce. Proto z prvu přijměte mou omluvu, ale měla jsem důležitější věci na práci, než hodinu psát něco, za co pak dostanu sto šest hejtů od sto šesti různých divných lidí, co buď neznám nebo nemám ráda. 

Od poslední ódy na romantiku jsem přitom rozepsala hned tři – na lidi, co nesnáší vánoce, na lidi, co nesnáší valentýna, a na lidi, co absolutně netuší, co je to přátelství, tedy na bezpáteřní blond krysy(…tady vyložene posílám pusinku.) Jak je ale mým zvykem, podařilo se mi v záchvatu vzteku zhejtit doma něco úplně jiného a holky říkaly, že to musím napsat. A páč mně se nejlépe píše, co mě zrovna tíží, tak tu to je.

Příjmu lekce ty vole chování na první schůzce/rande/bububu

Vy s tím jako nemáte problém? Semtam za čas se stane, že se mi někdo líbí. Když tomu amor dá, jednou za pět let to není jen zdechlá tlustá zlomyslná bečka a trefí se kromě mě i do toho objektu mého chtíče. Jak toho borce pak ani neodradí má neotřelá povaha, tak světe div se, jdu na nějakou kávu nebo tak. A TADY přátelé to přesně začíná, tady se ze sarkastické ironické flegmatické mě tak, jak chci abyste mě znali, stává jebnutá BUCHTA.

Co si mám oblíct?

Tak ať to vypadá, že jako tak chodím everyday. Ale zas ať si nemyslí, že jsem zrovna doběhla ze školy, že. Takže takový casual nějaký, ale ať jsem vlastně nenuceně sexy. Jo, tak nic takovýho nemám. A to triko co mi nejvíc sluší a mám v něm celkem v poho prsa jsem měla včera. Pujdu nahá fakt nebo zůstanu doma. Barčooooooo?! A jak to pak dopadne, když on přijde jak z výkladní skříně a vy vypadáte jak žumpa? NO JAK? No jako my usual date.

Co si mám dát na jídlo? 

Když si dám salát, budu vypadat jak trapka, i když na něj mám chuť. Když si dám gnocchi se smetanovou omáčkou, hned mu bude jasné, že moje nadváha není žádná genetická choroba. Steak za půl litru si taky nedám, nenechám se prokouknout hned při prvním seznámení.. takže co si dám nakonec? Nějaké něco, co mi bude padat z talíře a bude v tom česnek. Jojojo, hahaha

Chování na veřejnosti

Já jsem si vždycky myslela, že když jdu s borcem do restaurace a on se neumí úplně topík chovat, tak je to katastrofa. Pak jsem ale zapřemýšlela a připustila si, že být mezi lidmi s někým, kdo se naopak umí chovat opravdu vytříbeně a správně je možná ještě horší, protože z ničeho nic JSTE VY ten buran co poprvé v životě drží příbor. A pokud jste navíc od mala postižení jako já a držíte ten příbor naopak,…………..!

Ježiši marja a nebude mi chtít dát pusu ne? 

Nebo mu ji mám dát jako já? Jakože dík za oběd? Ale já jedla ten česnek a vůbec, jako na to se úplně necítím. Počkej, co dělá, proč se ke mě naklání? Co mám dělat vole, ježiši mar…‚Tak děkuju moc za oběd ahoooj‘:))))))))))))) jojo, vy si myslíte, že to neřeknu, ale já toto přesně řeknu. Every   single    time.

PROČ MI KU*VA NEPÍŠE? 

A to je, věřme tomu, první věta druhé ráno, kdy frajeris nasraně okamžitě po probuzení zvedne ten telefon a zjistí že furt nic. Že byla blbě oblečená, ten česnek byl velmi špatná volba a ta vynechaná kiss part na konci byla poslední hřebíček do rakvičky vaší společné budoucnosti..

ALE CO UŽ, ŽE?

shit happens
pusinečku :*

Zdroj: Redakce SUPORT, Linda Machová

 

Komentáře