Here we go. Nastává období, kdy nebudeš mít ani týden klidu! Přichází měsíce, které jsou nadupané skvělými akcemi, které mají na svědomí študáci z FMK. Vše odstartovala graciózní Miss Academia a hned druhým výplodem komunikační agentury bude již toto pondělí promítání tajuplného KINO KABARETU. Myslím, že je na čase tohoto kocoura trochu obnažit a posvítit si na pondělní dění. 


vypravec_spot (2)

Možná vůbec netušíš, o co jde. Naší hlavní asociací se světem filmů je zážitek. A tak jsme si řekli, proč tento zážitek neumocnit na druhou. Takže se připrav na pořádnou zážitkovou nálož! Protože nebudeš jen tupě sedět v hledišti a koukat na film. Budeš součástí filmu, skočíš z reality hektického světa do pravé atmosféry filmu. A jakého filmu? No to se dozvíš až na pondělní projekci. Muhehe. Takže asi tak.

Utajená lokace.  Utajená projekce. Seznam se, toto je KINO KABARET.

Ale že jsi to ty, kousek ti z toho tajemství prozradím. Hlavní, co si musíš zapamatovat, je čas a místo! 19:00 na Gahurově prospektu a pak dále do Domu umění. Kromě filmu budou po celém Domě umění probíhat různé projekce a večer se ovíníme na afterparty v doprovodu ostravské gothic-industriální kapely Schwarzprior.

Lístky ala disketa ala přístupový klíč si ještě můžeš koupit na místě! Takže no stress.

http://dan.macek.hk

Tak se na vás těším sluníčka.

Pondělí, 19:00, Gahurům prospekt

KINO KABARET

Zdroj: Redakce SUPORT, Anastasija Žur

 

Komentáře