Zlínské filmové šílenství v rámci filmového festivalu je ještě daleko v budoucnosti letních měsíců, ale Duhová kulička se ozve již příští týden a to promítáním ultra božího filmového snímku. Bude film, bude popcorn, bude to zdarma. Co ještě chceš? Ano, chceš vědět víc! Tak pojďme na to….

„Duhová kulička? To je jako kulička, co mění barvu podle moji nálady?“

Noup. Milý čtenáři, to je prosím pěkně první a vůbec jediná konference o filmovém marketingu, která se koná na území ČR. Na svědomí to mají naši hrdinští študáci z Fakulty multimediálních komunikací a ostřílení borci z organizačního týmu Zlínského filmového festivalu (dále jsem líná a nechci to vypisovat, tak troufale použiju zkratku ZFF 😛 ). A představ si, Duhová kulička se již po 13. pořádá v rámci doprovodného programu ZFF.

„Takže budeme malovat duhu koulí?“

Noup. Hodíme nějaký pokec o filmovém marketingu s profíky z branže,  kteří nám přednesou jejich marketingové kampaně. Právě z těchto kousků vybere porota tu nejlepší filmovou marketingovou kampaň z Česka a Slovenska. Hell yeah! Organizátoři budou filmy odtajňovat postupně a já už znám ten první! A bude to pan Svěrák a jeho film Tři bratři.

Léto je ale strašně daleko!

Je to tak. Ve svých diářech si toho všimli i organizátoři Duhové kuličky, a tak ti chtějí dopřát něco pěkného už teď. Takže příští týden v úterý 14. dubna, 4. patro knihovny v 18:00. Přijď se mrknout na loňského vítěze soutěže o nejlepšní marketingovou kampaň.

Na pořadu týdne film Kandidát.

A večer už Blok 12 a afterparty projektu Život není zebra. Kapelka No Distance Paradise a party hard!

Duhová kulička 2015 

Zdroj: Redakce SUPORT, Anastasija Žur

 

Komentáře