Sluníčko svítí, ptáčci zpívají, konec semestru pěkně na dohled… jsou to muka zůstat pěkně sedět v posluchárně a snažit se dávat pozor, když už se vidíte někde v parku nebo na Gahuráči. Ještě s tím létem ale posečkejte a určitě si nenechte ujít Friends for business BIG seminář.


Téma semináře by se vám určitě mohlo hodit, jde totiž o podnikatelské začátky a byznys. Mluvit budou dva řečníci –Martin Chalupecký a Mojmír Jiřikovský a připravte se na pořádný kotel informací. Seminář totiž bude probíhat 15.4 od 15:30 do 19:00 ve Wichterleho sále na U2.

Mojmír Jiřikovský

Mojmír Jiřikovský

Martin Chalupecký

Martin Chalupecký

Martin Chalupecký je investor, podnikatel, zakladatel několika start-upů a firem a nejen to. Bezpochyby vám tedy má hodně co říct o start-upech, hledání příležitostí i o svých vlastních zkušenostech. Mojmír Jiřikovský je jedním ze zakladatelů JRK Waste Management, která zpracovává biologický odpad. Jasně, asi to na první pohled nevypadá tak cool, ale věřte mi, že i on vám bude mít co povídat. Například o svém netradičním pohledu na svět nebo o budování velké společnosti.

Samotnými přednáškami to ale nekončí, ke každému pořádnému semináři totiž patří networking neboli seznamování se s ostatními a získávání nových přátel s podobnými zájmy. Takže potom hurá do místnosti 430. Určitě se můžete těšit i na pár překvapení a soutěží. Než si ale zapíšete do diáře datum 15. dubna, nezapomeňte se zaregistrovat TADY, čímž se nejenže zapíšete na seminář, ale také do soutěže o zajímavé ceny.

Seminář pro vás připravila parta nadšenců, kteří si říkají Friends for Business a určitě se od nich můžete těšit i na další zajímavé akce.

Tak doufáme, že se potkáme!

Zdroj: Redakce SUPORT, Michaela Jelenová

 

Komentáře