Majáles UTB 2015 – událost, na kterou se nejeden příznivec kvalitní hudby, všudypřítomného jídla, alkoholu a nekončících párty těší už od Majálesu UTB 2014! Ta se nezadržitelně blíží. Letos na plácku u Baťovy vily, tam, kde stávají cirkusy. Jelikož je toto místo cirkusům zasvěcené, rozhodli jsme se, že uspořádáme pořádný cirkus i my. A že se máte na co těšit! Už jen několik dní nás dělí od akce, která uspokojí snad každý lidský smysl.

kytkaPro sluchové boltce je připraven pečlivě sestavený multižánrový line-up, složený ze zvučných jmen, jako například Dan Bárta, En.Dru nebo britští The Feud. Hudební eargasmus vyvrcholí večerním nášupem lingvistické perfekce v podání bezzubého praotce české hip-hopové scény – Kata, který spolu se svou crew Prago Union a jejich promyšlenými rýmy předvedou neskutečnou show.kytara

I zrak si přijde na své. Je připraven bohatý doprovodný program, který vaše oční bulvy jistojistě potěší. Komu však nestačí jen pohled, může se do doprovodných aktivit i sám zapojit. Ať už jde o workshop žonglování od týpků z Fair Play Festivalu nebo třeba zápas na život a na smrt v bublinovém fotbálku. Neexistuje člověk, který by si nějakou vyhovující aktivitu nenašel.
bryle
A co chuť? I na tu jsme mysleli. O uspokojení Vašich chuťových pohárků se postará Pe-Po Grillout Tour, chystající tak epickou grillovačku, že odejdete domů plným žaludkem jako byste strávili týden na návštěvě u babičky. Co by to ale bylo za grillovačku bez pořádné porce tekutého zlata? Pivovar Starobrno si je toho vědom a proto bude po celou dobu akce točit jedno pivo za druhým, abyste to pak s námi mohli pořádně roztočit i vy. A pro ty, kteří by chtěli nakrmit mlsný jazyk a pít alkohol zároveň a nestát kvůli toho dvě fronty, je tady Barty‘s food s jejich jedinečnou zmrzlinou pro dospělé. Takže pokud jsi natolik starý, že při vstupu na 18+ stránky nelžeš, když klikáš na „Vstoupit“ i přes věkové omezení, měl bys Bartyho chuťovku určitě okusit. 
pivo
K tomu se váže další uspokojený smysl, a to cit (hmat).  U starověkých Mayů (jde přeci jen o Majáles, proto byli Mayové jasná volba) jsme si objednali na pondělí 4. května teplo a sluncem prozářenou oblohu, bohužel jsme ale nestihli sepsat smlouvu dříve, než Mayská civilizace zanikla, takže počasí s jistotou zaručit nemůžeme. Navíc už jejich kalendář do dnešních dnů nesahá, může se proto stát, že si spletou datum objednávky. Co ale ohledně pocitů zaručit můžeme, je husí kůže, která ze všech těch nekonečných možností, co letošní Majáles UTB 2015 nabízí, naskočí nejednomu z Vás.
kalendar
Kombinace čerstvého jarního vzduchu a  všudypřítomného jídla nejrůznějšího druhu zaútočí i na poslední smysl – čich. Znamená to, že si všechny smysly přijdou na své. Dá se proto s jistotou říct, že zúčastnit se letošního Majálesu jednoduše MÁ SMYSL! A bylo by nesmyslné tam nepřijít.

Kdo si chce ale letošní Majáles užít opravdu královsky, měl by se zúčastnit doprovodné soutěže o Krále Majálesu UTB 2015. Krom nehynoucí slávy a nekonečného respektu můžeš vyhrát množství cen, které se jen tak nevidí, počínaje vyhlídkovým letem, přes zahraniční stáž až třeba po free vstupy na akce pořádané studentskou unií na rok zdarma! A ruku na srdce, kdo by nechtěl být po celý jeden rok králem, že?

kral

Jak také říká Kato v jedné ze svých hitovek: „Když budeš mít chuť vidět živou kultůru, přijď na koncík, už nemusíš zírat do jogurtů“. Takže zanechte mléčné výrobky v ledničce a přijďte 4. května na plácek vedle Baťovy vily, bude to stát za to.
mapa
P.S. – Jakožto autor tohoto článku Vám ručím za to, že si letošní ročník Majálesu velkolepě užijete. Pokud se takto nestane, osobně Vám vrátím vstupné v plné výši.

P.S.S. – Jelikož je myšleno i na ty z vás, kteří své těžce vydělané koruny do alkoholu investovali ještě před akcí, je celý letošní Majáles ZDARMA! (Pokud však cítíte potřebu nějaké peníze někomu darovat, můžeme se domluvit v backstage 😉 )

entryFakt, že vás v nočních hodinách pořadatelé vyženou pryč z plácku, ale konec ještě rozhodně neznamená. Klub Bamboo pro vás totiž chystá oficiální pomajálesovskou afterpárty, což je nejlepší místo pro dokončení slibně rozjetého alkoholového pondělí.

Uvidíme se na místě

Majáles UTB 2015

yoda

 

Komentáře