Studentský život ve Zlíně se začíná rozjíždět na plné obrátky. Chystá se akce, která má mezi studenty své jméno – je to Vítání prváků. Noc, kdy se tisíce studentů vydají do zlínských klubů s jediným účelem – začít další semestr ve velkém stylu a ne zrovna s noblesou. S datem 13. října na pěti hudebních scénách a třech barech až do ranních hodin.


 

Tato parta vám ukáže prvotřídní moravskou show

Tato parta vám ukáže prvotřídní moravskou show

Jediná páska dostane zlínské studenstvo na multižánrové hudební show, divadlo, nebo jen tak do baru na pokec a „pár“ piv. Na své si přijde každý, ať už posloucháte rock, ska, elektro, oldies, swing nebo třeba cimbálovku. Ano, i cimbálovka bude, speciálně pro srdcaře z Moravy.

Program započne divadelní hrou Chutilo vám, páni?, ve které se Pavol Seriš vžije do 20 různých postav. Úderem deváté večerní postupně ožijí i další hudební scény. Bamboo nabízí alternativní rock Some reason, ska v podání DiscoBalls a tradičně zlínskou legendu – Vaška Vymětalíka. Ve Flipu bude řádit DJ Zax v oldies stylu v závěsu s DJ Stenlim. Klub Fénix ovládne elektro-swingová čtveřice Tatroska a DJ Majkl. A hned co v 14|15 skončí divadlo, přijde na řadu cimbálovka, jakou Zlín ještě neviděl, pod taktovkou MC OHNICA.

Milovníci electro-swingu hurá do Fénixu na Tatrosku

Milovníci electro-swingu hurá do Fénixu na Tatrosku

Na hladové čeká v Barty´s Food šťavnaté menu a od 12. října i lístky v předprodeji za 99 Kč. A o půlnoci čeká na prváky překvapení – vítací ceremoniál. Kdo jej neprožil, jako by nestudoval. Takže všichni vytáhnout tužku a diář, výroční desáté Vítání prváků 13. října 2015 bude stát za to, to vám může Studentská unie UTB slíbit.

Takže opakujte po mně: „V úterý 13. října 2015 se přijdu zničit na Vítání prváků!“ A nezapomeňte se nazpaměť naučit vítací desatero:

 

12109171_943105685728857_8108445201097847944_n

Zdroj: Redakce SUPORT, Michaela Jelenová

 

Komentáře