Už se blíží Majáles!!! Ten letošní bude boží a koná se v  pondělí 2. května v parku naproti Baťovy vily. Nezapomeň, že je potřeba oslavit studentský život a je to ZADARMO!

K Majálesu neodmyslitelně patří průvod – letos je sraz ve 14 hodin na náměstí Míru, tak si to nenech ujít a přijď udělat rámus spolu s bubeníky, tanečníky a žongléry!

V areálu budou tentokrát hned dvě stage – hudební a poetry. Na té hudební tě dostane do varu šest tuzemských i zahraničních kapel. Pořádně zapařit můžeš například na Skyline nebo United Flavour, ale i na maďarské Seven Seas nebo This Amity z Vídně. Poetry stage nabídne zajímavou alternativu. Nečekej žádnou nudu, ale spíš zábavu a vášnivé řečníky, které jsi na přednáškách ještě nepotkal! Pokud se chceš ucházet o titul Král Majálesu, tak oblíbené hry a soutěže proběhnou taky tady a klasicky můžeš vyhrát super ceny!

Připravená je i novinka hlavně pro ty, kteří potřebujou osvěžit šatník. Jmenuje se Design Shop a půjde o místo, kde si můžete koupit opravdu neokoukané kousky. Představí se tu hned 4 značky a také smíšený stánek studentů Ateliéru designu UTB, takže můžete podpořit i své kamarády.

Majales_plakat

Jako součást doprovodného programu proběhne také rozehřívací PechaKucha Night Zlín, kde se můžete inspirovat a načerpat motivaci od zajímavých řečníků. Pravidla jsou jasná, 20 slidů po 20 vteřinách, takže žádná zívačka. A přijede například Jiří Sedlák z festivalu Colours of Ostrava!

Kdo se na open airu jen rozdovádí, ten může směle pokračovat na dvě afterparties – buď na kopeček do Bamboo na živé kapelky nebo na elektroniku do Bloku 12.

Majáles je ZDARMA, máme díky němu rektorské volno, tak si zakroužkujte v kalendáři pondělí 2. května a buďte tam!

Sleduj stránky Majálesu, Facebookovou událost a taky náš Instagram!

 

Komentáře